Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Adrian Kilian Marcin Rutkowski Fabian Krzyzanowski Łukasz Artur Wojciech Koszelnik lukasz1994 marchlewicz Patryk Zasada Pluszak Nowak Stary Z bawary Waldek1980 Jj Jj (27772 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Trudno nie zgodzic sie z taka logikaPozdrowienia
Zgłoś wpis
1 Post
sara :-))
(sara77)
Początkujacy
Dokładnie Johen komu potrzebna ta swiadomosc kto kogo....
Zgłoś wpis
41 Postów
Karol S
(Karol.)
Bywalec
haha
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
o czym marzy dziewczyna gdy obrastać zaczyna, kiedy włos oplątuje jej krocze? kiedy będąc w masarni poci się, gryzie wargi, zamiast kiszki sprzedali jej boczek. kiedy mówi kolegom że zyć można bez tego, że ciupcianie nie ważne jest wcale, a wracając do domu, cicho sza po kryjomu, o korbowym marzy WALE
Zgłoś wpis
66 Postów

()
Gaduła
a ja na to że sie ludzim w główkach poprzewracało ale no cóz to ponoć juz życie hahahahah juz mnie nic nie zdziwi pozdro dla wszystkich ludków
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Teri,zeby w tych glowach jeszcze mialo co sie przewracac to byloby calkiem normalnie....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
krasik666 napisał:
Kobietom powinno sie zalozyc homonto i orac nimi pole .Tak robili Polscy chlopi do czteranstego wieku.Orali nimi pole a w temacie : moze i potrafia przeleciec faceta ale nie oszukujmy sie to my faceci jestesmy w tym najlepsi;d;d

Komentarz buraka, ktory na polu wyrosl.

Z wiochy pochodzisz widze i tam jest miejsce dla ciebie zaklepane.
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
czy to wazne kto kogo ?
wazne zeby bylo milo, przyjemnie, namietnie itd
ps. nikogo nie szukam
Zgłoś wpis
66 Postów

()
Gaduła
Malutka no co ty jeszcze gorzej może być hehehee pozdro ee Wicio tak ????? hahahaaha pozdro
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
A co ja bede szukal, niech mnie szukaja
Zgłoś wpis


Bliżej nas